Budúcnosť je s nami istejšia
Štefánikova 3163, 085 01 Bardejov, SR
Pon-Pia: 07:30 - 16:00
  • Nemčina
  • Slovenčina
Montáže odvetraných fasád
Odvetraná fasáda predstavuje kombináciu moderného dizajnu a energeticky úsporného riešenia. Nakoľko tento typ montáže sa odlišuje od bežnej fasády takmer v každom aspekte, vyžaduje si odborný prístup. Realizujeme kompletne všetky montáže tohto špecifického typu opláštenia budov.
Priemyselné montáže
Naša ponuka montáží zahŕňa aj komplexné montáže technologických zariadení rôznych druhov. Špecializujeme sa taktiež na údržbu a servis súčasných zariadení. Špecializujeme sa na montáže oceľových konštrukcií, skladových zariadení, zariadení na sušenie, výrobných liniek, potrubných systémov.
Zámočnícke práce
Zabezpečujeme montáž kovových konštrukcií podľa požiadaviek zákazníka a technickej dokumentácie, ako aj kompletné oceľové konštrukcie priemyselných a viacúčelových budov.
Potrubárske práce
Charakteristické a hlavné činnosti sú výroba a montáž systémov potrubí v priemyselných zariadeniach.
Zváračské práce
Využitím potenciálu odborne spôsobilých pracovníkov, poskytujeme kvalitné zváračské práce. Pracujeme s niekoľkými spôsobmi zvárania: MIG/MAG, TIG/WIG, MMA, SMAW.

MASTRA s.r.o.

Firma MASTRA s.r.o. bola založená v roku 2013 s prvotným zameraním na realizáciu výrobných liniek a potrubných systémov vo farmaceutickom priemysle. Po úvodnej fáze pôsobenia rozšírila svoj záber z oblasti montáži vo farmaceutickom priemysle aj na všeobecné montáže priemyselných zariadení. Okrem komplexnej montáže priemyselných zariadení, vrátane všetkých druhov zváracích a zámočníckych prác, sa od roku 2015 začala spoločnosť sústreďovať na vedľajšiu stavebno-montážnu činnosť.

V súčasnosti je hlavnou činnosťou firmy MASTRA s.r.o. realizácia montáží širokého spektra odvetraných fasádnych systémov s dôkladnou izolačnou funkciou (trapezový a kazetový systém, sendvičové panely, systém Domico, Alucobond, Fundermax, sklenené a keramické fasády, HPL a iné).

Spojte sa s nami

mastra S.R.O v Európe

2013
Založenie firmy
MASTRA s.r.o. a spoločnosť s prvotným zameraním na realizáciu výrobných liniek a potrubných systémov vo farmaceutickom priemysle.

2015
Rozšírenie pôsobnosti
Okrem komplexnej montáže priemyselných zariadení sa od roku 2015 začala spoločnosť sústreďovať na vedľajšiu stavebno-montážnu činnosť.

2019
Príbeh pokračuje
Za 6 rokov praxe sme si vybudovali stabilnú pozíciu v oblasti naších služieb v zahraničí, ale aj na Slovensku. Momentálne máme 30-40 stálych zamestnancov.